خرید موتور کامل سمند

خرید موتور کامل سمند

09934494133

باخرید آنلاین در وقت خود صرفه جویی نمایید

سمند یکی از محبوب‌ترین خودروهای تولید داخل است که از سال ۸۱ تاکنون در بازار ایران حضور دارد.
این خودرو در مدل‌های مختلفی تولید شده است که برخی از آن‌ها هنوز در خط تولید ایران خودرو باقی مانده‌اند.
یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک خودرو، موتور آن است که عملکرد و کارایی خودرو را تعیین می‌کند.
برای خرید موتور کامل سمند، باید به چند نکته توجه کنید:

نوع موتور:
سمند در دو نوع موتور XU7 و EF7 تولید شده است. موتور XU7 یک موتور ۱۸۰۰ سی‌سی است که بر روی همه مدل‌های سمند به جز سمند EF7 نصب شده است.
این موتور دارای قدرت ۹۰ اسب بخار و گشتاور ۱۵۰ نیوتن متر است. موتور EF7 یک موتور ۱۶۰۰ سی‌سی است که بر روی سمند EF7 و دنا نصب شده است.
این موتور دارای قدرت ۱۱۰ اسب بخار و گشتاور ۱۶۰ نیوتن متر است.
هر دو نوع موتور دارای فناوری تزریق الکترونیک هستند و به صورت بنزینی، گازسوز و دوگانه سوز عرضه شده‌اند.

قیمت موتور:
قیمت موتور کامل سمند بستگی به نوع، کارکرد، سال تولید و وضعیت آن دارد.
به طور کلی، قیمت موتور EF7 بالاتر از قیمت موتور XU7 است.
قیمت موتور کامل سمند EF7 در حال حاضر حدود ۴۲ تا ۵۲ میلیون تومان1234 و قیمت موتور کامل سمند XU7 در حال حاضر حدود ۳۲ تا ۴۲ میلیون تومان56 است.
البته این قیمت‌ها فقط برای اطلاع هستند و با تغییرات بازار و شرایط فروش هر فروشگاه، ممکن است تفاوت داشته باشند.

کارکرد و سال تولید:
هنگام خرید موتور کامل سمند، باید به کارکرد و سال تولید آن دقت کنید.
به طور کلی، هر چه کارکرد و سال تولید پایین‌تر باشد، عملکرد و کارایی موتور بهتر است.
همچنین باید به وضعیت فنی و ظاهری موتور توجه کنید و از خرید موتور‌هایی که دارای ضربه، ترک، سوختگی، زنگ زدگی یا سایر عیوب باشند، خودداری کنید.
برای اطمینان از سالم بودن موتور، می‌توانید از کارشناسان و تعمیرکاران مجرب مشورت بگیرید یا از فروشگاه‌های معتبر و مجاز خرید کنید.

برگه راهنمایی رانندگی:
برای خرید موتور کامل سمند، باید برگه راهنمایی رانندگی آن را هم دریافت کنید.
این برگه شامل شماره شاسی، شماره موتور، نوع خودرو، نام و نشان فروشنده و خریدار است.
این برگه نشان دهنده انتقال مالکیت موتور از فروشنده به خریدار است و برای ثبت تغییرات در سازمان ترافیک و گذراندن معاینات فنی لازم است.

موتور کامل سمند ملی ef7 خبر خوبی است که اگر مالکین خودرو می دانستند در صورت وجود عیب و ایراد فنی در خودرویشان می توانند به راحتی و با یک تعویض کامل و اساسی خودروی خود را با هر مدلی صفر کیلومتر کنند ! شاید دیگر نه نگران خرابی ماشین خود بودند و نه نیازی به مراجعه به تعمیرگاه احساس می کردند.

موتور کامل سمند ملی اگر چه موتوری به روز و با کیفیت در دسته تولیدات خودروهای داخلی محسوب می شود اما با توجه به هزینه های سرسام آور تعمیر موتور این خودروها و نیز اتلاف وقت زیاد بابت تعمیر و همچنین صرف زمان و انرژی زیاد بابت تهیه قطعات یدکی شاید برخی خریداران این خودرو را هنگام خرید مردد کند در حالی که کارشناسان و تعمیرکاران مجرب ایرانخودرو این موتور را هم از لحاظ قدرت و هم کارایی و کیفیت از بسیاری از تولیدات داخلی و حتی خارجی بهتر و سرتر می دانند.

در خرید موتور کامل سمند، قیمت یکی از عوامل مهم است. برای استعلام قیمت موتور سمند معمولی، می‌توانید با شماره تماس درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید.
ما ما برای حل نگرانی مالکان این خودروها که بیشتر درباره تعمیر و نگهداری این خودرو است تعویض موتور کامل سمند ملی ef7 را پیشنهاد می کنیم این کار البته در گذشته میسر نبود اما با تمهیداتی که جدیدا گروه خودروسازی ایران خودرو اندیشیده این امکان برای مالکان این خودروها فراهم شده تا با خرید و تعویض موتور کامل سمند ملی ضمن صرفه جویی در هزینه و زمان قلب خودروی خود را برای یک بار دیگر نو و تازه کرده و با این تعویض یک بار دیگر رانندگی با یک خودروی صفر کیلومتر را تجربه کنند.

مزیت دیگر این کار اطمینان از اصالت و کیفیت قطعات تعویضی است چرا که دقیقا همان اجناسی که در خط تولید روی موتور این خودروها نصب می شود به صورت کمپلت و شرکتی در اختیارمشتریان عزیز قرار می گیرد.
شرکت خواجه یدک کار تعویض موتور سمند را انجام می دهد.
پس دیگر نگران خودروی معیوب خود نباشید.